Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - 01 LISTOPADA 2008 roku
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - 01 LISTOPADA 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Uroczystość Wszystkich ŚwiętychDziś Kościół wychwala Pana Boga za świętych i błogosławionych. Radujemy się i wierzymy, że są w Domu Ojca i swoją modlitwą pomagają nam – jeszcze pielgrzymującym, abyśmy nie ustawali na drogach wiary. Niech tej radości nie gasi nasze pochylenie nad grobami naszych bliskich dzisiaj i jutro, w Dzień Zaduszny. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Msza Święta na cmentarzu w intencji naszych bliskich zmarłych zostanie odprawiona o godz. 12.00, później procesja różańcowa.
  • W miesiącu listopadzie codziennie o godz. 17.15 w modlitwie różańcowej będziemy modlili się za zmarłych polecanych w tzw. Wypominkach, których imiona będą odczytywane wg porządku wywieszonego w gablocie obok intencji w przedsionku kościoła. 
  • Jutro spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W dniach od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę choćby w myśli za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Odpust ten można zyskać raz dziennie dla jednej duszy w czyśćcu. Udziela się też odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami wiernych, którzy w Dniu Zadusznym (tj. od II Nieszporów Uroczystości Wszystkich Świętych do północy Dnia Zadusznego) nawiedzą pobożnie kościół i w nim odmówią Ojcze nasz    i Wierzę w Boga. Ten odpust też można uzyskać tylko dla zmarłych.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Świerczewskiego z bloku nr 47 za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 8 listopada, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców z ul. Świerczewskiego z bloku nr 49.
  • Osoby będące na liście korzystających z pomocy Parafialnego Caritas, prosimy o przybycie po dary we wtorek, 4 listopada, na godz. 15.15

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitych łask Bożych. Na radosne świętowanie dzisiejszej Uroczystości przyjmijmy Boże błogosławieństwo...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach