Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 05 PAŹDZIERNIKA 2008 roku
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 05 PAŹDZIERNIKA 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Rozpoczynamy dziś kolejny 64 tydzien_milosierdzia. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem będą zbierane do puszek ofiary na duszpasterstwo charytatywne.
  • Dzisiaj poświęcenie Różańców dzieciom, przygotowującym się do Komunii Świętej, na Mszy Świętej o godz. 10.30, natomiast spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Przypominamy, że Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci są odprawiane  w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30, natomiast młodzież i dorosłych zapraszamy każdego dnia o godz. 17.30. Za wspólne odmówienie jednej części Różańca Świętego, czyli pięciu tajemni w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny. Korzystajmy z tych duchowych dobrodziejstw, jakimi może nas obdarzyć Kościół.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Świerczewskiego ze strony nieparzystej za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 11 października, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego ze strony parzystej.
  • Pragniemy bardzo podziękować osobom, które wczoraj wywiozły gruz i kamienie z terenu naszej Parafii. Przede wszystkim panu Janowi Olszewskiemu, właścicielowi firmy Pol-Bruk i jego pracownikom: Panu Zygmuntowi Sparzakowi i Panu Norbertowi Rotkam oraz Panu Czesławowi Mazur, Panu Stanisławowi Sejda i Państwu Irenie oraz Wawrzyńcowi Chojnowskim. Wielkie Bóg zapłać!
  • W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie będziemy przeżywać kolejny Dzień Papieski. W naszej jednak parafii, ze względu na obecność kleryków z Wyższego Seminarium Księży Pallotynów z Ołtarzewa, będziemy przeżywali Dzień Seminaryjny. Po każdej Mszy Świętej klerycy będą przed kościołem zbierali ofiary do puszek na Seminarium. Dzień Papieski będziemy przeżywali w niedzielę następną, 19 października, bliżej daty wyboru naszego Rodaka na Ojca Świętego.  

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych. Na czas nadchodzącego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach