Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 28 września 2008 roku
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 28 września 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Partyzantów za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 04 października, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego ze strony nieparzystej bez bloków.
  • Jutro, w poniedziałek, 29 września, przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, a w czwartek, 2 października, wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Nie zawsze pamiętamy, że Bóg troszczy się o każdego, posyłając swoich Aniołów, którzy chronią nas i nam pomagają.
  • We wtorek, 30 września, wspominamy Świętego Hieronima, prezbitera  i Doktora Kościoła, któremu zawdzięczamy tłumaczenie Pisma Świętego na język łaciński.
  • Rozpoczynamy październik, miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci w środę i piątek o godz. 16.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych od środy codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  • W środę, 1 października, prosimy o wstawiennictwo Świętą Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i Doktora Kościoła, która jest patronką misji katolickich.
  • W sobotę, 4 października, czcimy Świętego Franciszka z Asyżu, ojca wielkiej rodziny franciszkańskiej, stygmatyka, którego duchowość wywiera olbrzymi wpływ nie tylko na życie wierzących i Kościoła.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela Miesiąca. W piątek, jak zwykle, odwiedzimy chorych w ich domach od godz. 8.00. Spowiedź dzieci o godz. 16.30, młodzieży i dorosłych o godz. 17.00.
  • W przyszłą niedzielę, 05 października, poświęcenie Różańców dzieciom, przygotowującym się do I Komunii Świętej, na Mszy Świętej o godz. 10.30, natomiast spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary do puszek na duszpasterstwo charytatywne z racji rozpoczynającego się Tygodnia Miłosierdzia.
  • W piątek, 3 października, w Rynie odbędą się badania całego kręgosłupa wraz z konsultacją specjalisty w cenie 30 zł oraz będą wykonane testy alergiczne z krwi na 80 alergenów wraz z konsultacją lekarza alergologa w cenie 45 zł. Badania będą wykonywane w Przychodni Lekarskiej przy ul. K. Wallenroda.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych. Na czas nadchodzącego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo...

Zapowiedzi przedślubne:
Piotr Zajączkowski, kawaler, par. MB Ostrobramskiej w Drogoszach
Natalia Burnos, panna, par. tut.
Zapowiedź II..
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach