Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 21 września 2008 roku
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 21 września 2008 roku PDF Drukuj Email
  •  Dzisiejsza niedziela jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Wiemy, że media, jeśli chcą, mogą być wspaniałym narzędziem ewangelizacyjnym, przekonywaliśmy się o tym szczególnie podczas pielgrzymek papieskich do naszej Ojczyzny. Zadbajmy o właściwe korzystanie z nich młodego pokolenia. Przypominamy o prasie wyłożonej pod chórem.
  • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  • Dzisiaj spotkanie Dzieci klas II-ich, przygotowujących się do przyjęcia  I Komunii Śwętej i ich Rodziców o godz. 15.00.
  • Również dzisiaj zapraszamy na Mszę Świętą Jubileuszową o godz. 18.00 małżonków, którzy ślub zawierali w miesiącu wrześniu.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. A. Nowickiego ze strony nieparzystej za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 27 września, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul. Partyzantów.
  • Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. organizuje na terenie również naszego powiatu giżyckiego projekt skierowany do rolników i ich domowników. Wsparcie obejmuje bezpłatne szkolenia oraz doradztwo zawodowe. Proponowane kierunki szkoleń to:
księgowość
grafika komputerowa
pracownik administracyjno-biurowy
magazynier
sprzedawca-fakturzysta
przedstawiciel handlowy
kierowca samochodu ciężarowego.
Celem oferowanego wsparcia jest zdobycie umiejętności z zakresu poruszania się po rynku pracy oraz znalezienie zatrudnienia w zawodach pozarolniczych. Udział jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo uczestnicy mają zapewniony zwrot kosztów za dojazd na szkolenia. Zapisy są prowadzone w biurze w Ełku przy ul. Wojska Polskiego 69, tel. 087 61 00 433. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie wywieszonym w przedsionku kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych. Na czas nadchodzącego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo...

Zapowiedzi przedślubne:
Paweł Piotr Lichniak, kawaler, par.tut.
Edyta Zalewska, panna, par. p. w. Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
w Łomży
Zapowiedź II...
Piotr Zajączkowski, kawaler, par. MB Ostrobramskiej w Drogoszach
Natalia Burnos, panna, par. tut.
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach