Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 24 sierpnia 2008 roku
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 24 sierpnia 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy zewnętrzną Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, gdyż taki tytuł nosi nasz kościół. Słowo Boże na wszystkich Mszach Świętych głosi Pallotyn z Ostrołęki Ks. Piotr Pieczatowski SAC, rekolekcjonista. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie zbierał do puszek ofiary na budowę kościołów Pallotyńskich. Za wszelkie złożone pieniężne ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Traugutta, Zielonej i Lipowej za posprzątanie w dniu wczorajszym naszego kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 30 sierpnia, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców Placu Wolności z bloku nr 7.
  • We wtorek, 26 sierpnia, Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza Święta dodatkowa o godz. 10.30.
  • W środę, 27sierpnia, Caritas Parafialny będzie wydawał w salce dary osobom, znajdującym się na liście Caritasu, o godz. 15.30.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej Parafii Fundację Obrony Życia SOS, której założycielem jest Ks. Pallotyn Ryszard Halwa SAC. Po Komunii Świętej przedstawiciel Fundacji skieruje do nas kilka słów i przed kościołem będzie możliwość otrzymania materiałów o obronie życia poczętego i o pomocy Matkom.
  • Przypominamy, że 8 września, w poniedziałek będziemy obchodzić Święto Narodzenia NMP (M. B. Siewnej) i tradycyjnie już Dożynki Parafialne. Bardzo proszę poszczególne wioski o przygotowanie wieńców dożynkowych, które zostaną poświęcone na Mszy Świętej Odpustowej o godz. 18.00.

Wszystkim Parafianom i Gościom, przebywającym na terenie naszej Parafii życzymy samych słonecznych dni, wspaniałego i zdrowego wypoczynku nad wodą oraz wielu łask Bożych w tym ostatnim tygodniu wakacji...

Zapowiedzi przedślubne:
Dawid Gałas, kawaler, par. tut.
Adrianna Banaszkiewicz, panna, par. Opatrzności Bożejw Sterławkach Wielkich                   
Zapowiedź II...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach