Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA - 29 czerwca 2008 roku
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA - 29 czerwca 2008 roku PDF Drukuj Email
  • św. Piotr i PawełDzisiaj w naszej świątyni Słowo Boże głosi Ks. Krzysztof Morka – Pallotyn, Misjonarz z Papui Nowej Gwinei. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie można nabyć książkę o pracy naszych Pallotynów w tym rejonie świata i złożyć ofiarę na pomoc Misjonarzom. Za modlitwę, okazane serce i za każdą złożoną ofiarę składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  • Zgodnie z zapowiedzią, dzisiejsza taca z Uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła w całym Kościele, jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika z bloku nr 7 za  posprzątanie w dniu wczorajszym naszego kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 5 lipca, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika z bloku nr 9.
  • W poniedziałek, 30 czerwca, ostatnie już w miesiącu czerwcu Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo w intencji licznych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych w czwartek o godz. 17.30. W piątek, 4 lipca, od godz. 8.00 udamy się do chorych, a o godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszopiątkowe i Mszę Świętą o godz. 18.00. Spowiedź w tym dniu od godz. 17.00. W sobotę, 5 lipca, zapraszamy na Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15 i Mszę Świętą Wynagradzającą zniewagi Bogu i temuż Sercu uczynione o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę, 6 lipca, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu radości w dniu dzisiejszym oraz obfitego błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień...

Zapowiedzi przedślubne:
Daniel Kamiński, kawaler, par. Św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie
Milena Wasilewska, panna, par. tut.
Zapowiedź II...
Artur Marcin Kotowicz, kawaler, par. Opatrzności Bożej w Sterławkach Wielkich
Marzena Nowak, panna, par. tut.
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach