Start arrow Wszystkie publikacje arrow Podziękowanie
Podziękowanie PDF Drukuj Email
Pallotti Day 2008Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób się przyczynili się do zorganizowania festynu parafialnego. Za pomoc w organizacji w sposób szczególny dziękujemy Państwu: Danusi i Markowi Modzelewskim, Andrzejowi, Wojciechowi i Danucie Kłos,  paniom: Jadwidze Sieniuć, Jolancie Kowal, Iwonie Żuk, Ewie Stefaniuk, Grażynie Filipek, Joannie Boczulak, Alicji Gut, Jarosławie i Agnieszce Gryniewicz, Edycie Symonowicz, Elżbiecie Rydzewskiej, Danucie Ogórek, Arkowi Kuczyńskiemu, Piotrowi Siestrzykowskiemu, Stanisławowi Korpusik, Edycie Kłos, Magdzie Laskowskiej i Patrycji Pyl, państwu Jolancie i Jarosławowi Guz, państwu Grażynie i Mieczysławowi Malec za okazaną pomoc.
Za obsługę grilla dziękujemy panom: Zbigniewowi Parda, Wojtkowi Kłos, Bogdanowi Mikosza, Marcinowi Miścichowskiemu, Cezaremu Cieślińskiemu, państwu Irenie i Wawrzyńcowi Chojnowskim za dbanie o porządek w czasie festynu, panu Kazimierzowi Lemańskiemu za demontaż sceny i uporządkowanie wiaty.

Serdeczne podziękowania za sponsoring kierujemy na ręce władz  Urzędu Miasta i Gminy Ryn.
 Dziękujemy również za wypożyczenie:
- namiotów  pani Ewie Jocz
- podestów  panu Franciszkowi Mil 
- ławek, stołów  państwu Bożenie i Mirosławowi Jankowskim oraz za sponsoring
- stołów, ławek oraz grilla panu Piotrowi Winiarz
- grilla  pani Róży Steć  oraz ufundowanie części nagród.
- ławek i stolików panu Zbigniewowi Parda
Panu Stanisławowi Kożuszko za nagłośnienie imprezy i oprawę muzyczną zabawy tanecznej.
Straży Pożarnej za zadbanie o porządek w czasie trwania festynu i pomoc techniczną.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy upiekli ciasto, ugotowali bigos, przynieśli wędlinę, napoje, surówki, ofiarowali fanty na loterię.
Dziękujemy za ubogacenie programu festynu dzieciom i wychowawcom z Przedszkola i szkoły podstawowej w Rynie, RCK, Hotelowi - Zamek Ryn, zespołowi, panu Tomaszowi Wolańskiemu za przygotowanie konkursów sportowych, paniom: Beacie Lenczewskiej, Beacie Charo, Renacie Jodko za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu wiedzy o św. Wincentym Pallottim.

Z wyrazami wdzięczności
ks. Dariusz Szyra SAC
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach