Start arrow Wszystkie publikacje arrow XII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 22 czerwca 2008 roku
XII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 22 czerwca 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie o godz. 17.30.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika z bloku nr 5 za  posprzątanie w dniu wczorajszym naszego kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 28 czerwca, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika z bloku nr 7.
  • Jutro, w poniedziałek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Podczas Eucharystii będziemy modlić się za ojców z naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy szczególnie ojców i dzieci. Modlitwami obejmiemy wszystkich ojców, by godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  • We wtorek, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.
  • W piątek, 27 czerwca, czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy.
  • U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą Różaniec i Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.
  • W przyszłą niedzielę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, która rozpocznie się Mszą Świętą wigilijną już w sobotę. Taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu radości w dniu dzisiejszym, szczególnie zaś tym, którzy mają już wakacje niech Pan błogosławi w zasłużonym wypoczynku...

Zapowiedzi przedślubne:   

Daniel Kamiński, kawaler, par. Św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie
Milena Wasilewska, panna, par. tut.
Zapowiedź I..
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach