Start arrow Wszystkie publikacje arrow XI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 15 czerwca 2008 roku
XI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 15 czerwca 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Św. Wincenty PallottiDzisiaj w naszej Parafii przeżywamy "Dzień Pallottiego". Kazania na Mszach Świętych głosi Pallotyn Ks. Piotr Karp SAC, sekretarz Zarządu Prowincjalnego. Festyn Parafialny na placu przy kościele rozpocznie się o godz. 13.00. Program jest wystawiony przed wejściem do świątyni.
  • Mamy już połowę miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapytajmy się: na ilu Nabożeństwach Czerwcowych byłem, ile razy pobożnie odmówiłem Litanię do Serca Pana Jezusa czy  Koronkę do Miłosierdzia Bożego albo Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego, ile chwil poświęciłem na cichą adorację i rozmowę z Bogiem ukrytym w Najświętszym Sakramencie? Nabożeństwa Czerwcowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika z bloków nr 27; 29; 31  i 33 posprzątanie w dniu wczorajszym naszej świątyni i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 21 czerwca, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika z bloku nr 5.
  • Wielkimi krokami zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przynosiło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego w piątek, 20 czerwca, o godz. 8.00!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu radości w dniu dzisiejszym w czasie parafialnego festynu i Bożego błogosławieństwa  w nadchodzącym tygodniu...

Zapowiedzi przedślubne:   
Paweł Gadomski, kawaler, par. Św. M. M.  Kolbe w Woźnicach
Patrycja Paula Górska, panna, par. tut.
Zapowiedź II...

Jarosław Grzegorz Głowacki, kawaler, par. tut.
Aleksandra Dominika Glinka, panna, par. Św. Marii Magdaleny  w Warszawie
Zapowiedź II...

Paweł Szyłejko, kawaler, par. tut.
Mariola Szewczak, panna, par. NMP Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia w Olsztynie
Zapowiedź II...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach