Start arrow Wszystkie publikacje arrow V NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 20 kwietnia 2008 roku
V NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 20 kwietnia 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Msza Święta Jubileuszowa w intencji osób, które sakrament małżeństwa zawarły w miesiącu kwietniu o godz. 12.00. Również dzisiaj Msza Święta i spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i ich Rodziców o godz. 15.00.
  • W środę, 23 kwietnia, Uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski i Naszej Diecezji oraz Dzień Imienin naszego Biskupa Ordynariusza J. E. Ks. Jerzego Mazura SVD. Uroczystości rozpoczną się w Ełku o godz. 17.00 nabożeństwem Nieszporów ku czci Św. Wojciecha w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, potem przejdziemy w procesji ulicami miasta do Katedry Św. Wojciecha, gdzie o godz. 18.00, pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza, będzie sprawowana uroczysta Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie w intencjach Naszego Dostojnego Solenizanta.
  • W piątek, 25 kwietnia, Święto Św. Marka Ewangelisty. Jednocześnie jest to dzień modlitw o urodzaje. Będziemy się modlić o to, by nikomu na świecie nie brakowało chleba.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom wiosek: Ławki Małe, Ławki Wieś i Mioduńskie za posprzątanie  w dniu wczorajszym kościoła oraz za złożone ofiary na kwiaty. W następną sobotę, 26 kwietnia, zapraszamy, o godz. 9.00 mieszkańców Hermanowej Woli, Ryn Kolonia i z ul. Wiejskiej (Ryn Kolonia).
  • Przypominamy, że udział w Festynie z okazji Dnia Dziecka, który  odbędzie się 31 maja (sobota) br. w Ełku można zgłaszać do przyszłej niedzieli, 27 kwietnia, włącznie. Koszt wyjazdu autokarem 10 zł od osoby. Zapisy w zakrystii po wieczornych Mszach Świętych. 
Wszystkim Parafianom i Gościom na czas świętowania dzisiejszej Niedzieli oraz na cały nadchodzący tydzień niech Pan błogosławi...

Zapowiedzi przedślubne:
Paweł Mariusz Burdach, kawaler, par. tut.
Bogumiła Ewa Komar, panna, par. p.w. Św. Kazimierza w Giżycku
Zapowiedź II
Rafał Jan Pilimon, kawaler, par. p.w. Św. Maksymiliana Maria Kolbe w Giżycku
Aneta Karolina Rohaczewska, panna, par. tut.
Janusz Nadwodny, kawaler, par. p.w. Św. Józefa w Kobułtach
Katarzyna Onyszko, panna, par. tut.
Zapowiedź I
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach