Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 13 kwietnia 2008 roku
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 13 kwietnia 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona kolejny Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Słowo Boże na wszystkich Mszach Świętych głosi Ks. Ryszard Andrzejczyk SAC z Wadowic. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby Nowicjatu Księży Pallotynów.
  • We wtorek, 15 kwietnia, zapraszamy osoby znajdujące się na liście Caritas, po odbiór darów do salki katechetycznej o godz. 15.30. Szczególne podziękowanie Pani Ewie Jocz za udostępnienie samochodu, a Panu Kazimierzowi Kozłowskiemu za przywiezienie i trud załadowania i wyładowania darów z Caritas Diecezji Ełckiej.
  • W sobotę, 19 kwietnia, pamiętajmy w naszych osobistych i wspólnotowych modlitwach o papieżu Benedykcie XVI w trzecią rocznicę powołania go na Stolicę Piotrową.
  • W przyszłą niedzielę, 20 kwietnia, Msza Święta i spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i ich Rodziców    o godz. 15.00. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy małżonków, którzy sakrament małżeństwa zawarli w miesiącu kwietniu na Mszę Świętą Jubileuszową o godz. 12.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Mrówek i Skorupek za posprzątanie  w dniu wczorajszym kościoła oraz za złożone ofiary na kwiaty. W następną sobotę, 12 kwietnia, zapraszamy, o godz. 9.00 mieszkańców wiosek: Ławki Małe, Ławki Wieś i Mioduńskie.
  • Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Suwałkach jest katolicką, bezpłatną szkołą średnią oferującą naukę w Liceum Ogólnokształcącym z rozszerzonym językiem angielskim, a także w Technikum na kierunku technik technologii odzieży oraz technik obsługi turystycznej. Szkoła posiada internat. Informacji zainteresowanym udzielamy w zakrystii.
  • Caritas Diecezji Ełckiej wraz z Caritas Polska oraz Telewizją Polską ma zaszczyt zaprosić na trzeci już Ogólnopolski Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który będzie miał miejsce 31 maja 2008 br. (sobota) na placu Jana Pawła II w Ełku w godz. od 10.00 do 23.00. Każde dziecko otrzyma prezent oraz będzie uczestniczyło w licznych atrakcjach, grach  i zabawach w różnych miejscach placu. Przez sześć godzin (od 12.00 do 18.00) dzieci będą bezpłatnie korzystały z wesołego miasteczka, uczestniczyły w pokazach rycerskich, policyjnych i strażackich. Zapewnimy im napoje, ciepły posiłek i bezpieczną zabawę. Gwiazdami wieczoru po godz. 18.00 będą: Gipsy King`s, Party & Rico Sanchez, Ivan Komarenko, Full Power Spirit oraz zespoły lokalne w tym Nazir. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Festynie. Należy zgłosić liczbę uczestników Festynu, w celu dostarczenia przez ełcką Caritas karnetów umożliwiających odbiór paczki ze słodyczami w dniu imprezy. W naszej kancelarii lub zakrystii można zgłaszać swój udział w Festynie do 27 kwietnia włącznie.   
Wszystkim Parafianom i Gościom na czas świętowania dzisiejszej Niedzieli Dobrego Pasterza oraz na cały nadchodzący tydzień niech Pan błogosławi...

Zapowiedzi przedślubne:
Paweł Mariusz Burdach, kawaler, par. tut.
Bogumiła Ewa Komar, panna, par. p.w. Św. Kazimierza w Giżycku
Zapowiedź I
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach