Start arrow Wszystkie publikacje arrow III NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 06 kwietnia 2008 roku
III NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 06 kwietnia 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Biblijną. Ks. Bp Ordynariusz Naszej Diecezji Jerzy Mazur SVD pragnie zwrócić uwagę na wielką wagę w życiu chrześcijańskim Pisma Świętego, podstawowego źródła naszej wiary, jako Słowa Boga, Słowa Życia, w świetle Którego mamy kształtować nasze postępowanie.
  • Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
  • Również dzisiaj Msza Święta i spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i ich Rodziców o godz. 15.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Siejkowa, Ryńskiego Pola i Ryńskiego Dworu za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła oraz   za złożone ofiary na kwiaty. W następną sobotę, 12 kwietnia, zapraszamy, o godz. 9.00, mieszkańców Mrówek i Skorupek.
  • W przyszłą niedzielę, 13 kwietnia, będziemy przeżywali Niedzielę Dobrego Pasterza. Słowo Boże na wszystkich Mszach Świętych wygłosi Ks. Ryszard Andrzejczyk SAC z Wadowic. Ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby Nowicjatu Księży Pallotynów.
  • Informujemy Parafian, że Obraz Jezusa Miłosiernego rozpoczął w środę perygrynację po ulicy Świerczewskiego po stronie parzystej, później będzie nawiedzał domu po stronie nieparzystej, a następnie zawita do bloków. Po ulicy Świerczewskiego Obraz przejmie ulica Kościuszki.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom na czas świętowania dzisiejszej Niedzieli Biblijnej oraz na cały nadchodzący tydzień niech Pan błogosławi...

Zapowiedzi przedślubne:
Marcin Giedrojć, kawaler, par. p. w. Św. Rafała Kalinowskiego Wilkasy
Izabela Maścianica, panna, par. tut.
Zapowiedź II...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach