Start arrow Wszystkie publikacje arrow II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 17 lutego 2008 roku
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 17 lutego 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Rafael Santi (1483-1520) - Przemienienie (nieukończony)Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  • Zachęcamy Wszystkich do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 10.00, 16.30 dla dzieci i o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.15.  
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Wejdyk (Kolonia, Owczarnia i    Wieś) za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! Za tydzień, 23 lutego, prosimy na godz. 9.00 mieszkańców Canek.
  • We wtorek, 19 lutego, spotkanie Parafialnego Caritas o godz. 16.00.
  • Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży odbędą się w dniach 25 – 27 lutego. Natomiast rekolekcje dla dorosłych odbędą się w dniach od 28 lutego do 2 marca. Rekolekcje będzie głosił Ks. Ryszard Pasieka SAC. Prośmy w naszych modlitwach o Dary Ducha Świętego dla Księdza Rekolekcjonisty oraz o dobre przygotowanie się całej naszej parafii do tego szczególnego czasu łaski.

Wszystkim Parafianom i Gościom na czas świętowania dzisiejszej niedzieli, na cały nadchodzący tydzień niech Pan błogosławi...

Zapowiedzi przedślubne:
Zapowiedź I:

Patryk Jacek Wilamowicz, kawaler, par. tut.
Elwira Holak, panna, par. p. w. Znalezienia Krzyża Świętego Mały Płock

Daniel Sadowski, kawaler, par. p. w. Chrystusa Zbawiciela Wydminy
Emilia Urszula Hajduk, panna, par. tut.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach