Start arrow Wszystkie publikacje arrow I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 10 lutego 2008 roku
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 10 lutego 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Duccio di Buoninsegna (c. 1255-1319): "Kuszenie Chrystusa na Górze"Dzisiaj Msza Święta i spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich Rodziców o godz. 15.00
  • Zachęcamy Wszystkich do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 10.00, 16.30 dla dzieci i o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.15.  
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom z wiosek Sądry i Mierzejewo za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! Za tydzień, 16 lutego, prosimy na godz. 9.00 mieszkańców Wejdyk (Kolonia, Owczarnia i Wieś).
  • Jutro, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes, światowy Dzień Chorego. Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych będzie odprawiona o godz. 12.00. Zapraszamy osoby chore i w podeszłym wieku.               
  • W czwartek, 14 lutego, Dzień Zakochanych. Zapraszamy wszystkich zakochanych, szczególnie osoby zaręczone, przygotowujące się do sakramentu małżeństwa na Mszę Świętą o godz. 18.00.                  
  • Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rynie pragnie podziękować Sponsorom IV Balu Charytatywnego: p.Danielowi Danielewiczowi, p. Kazimierzowi Piechowiczowi, p. Romanowi Hubickiemu, Państwu Elżbiecie i Andrzejowi Kłos, p. Dariuszowi Makowskiemu, Państwu Beacie i Bogdanowi Góreckim, Państwu Bieńkowskim, Panom Ryszardowi i Arkadiuszowi Adamczyk, Rodzinie Boczulaków, Państwu Bogumile i Janowi Bujwid, Państwu Katarzynie i Stanisławowi Kożuszko, Państwu Joannie i Piotrowi Jurasz, Państwu Teresie i Jarosławowi Jankowskim, p. Zbigniewowi Skwarskiemu, Państwu Jadwidze i Janowi Olszewskim, Państwu Grażynie i Zbigniewowi Gołębiewskim, Państwu Grażynie i Leszkowi Gienieczko, pani Dorocie Dziaczek wraz z córką Joanną, Państwu Ewie i Grzegorzowi Burnos, Państwu Teresie i Stanisławowi Burnos, p. Lucynie Maruchacz, p. Krzysztofowi Mazurek, p. Korneliuszowi Eljaszewicz, p. Hannie Saramak, p. Romie Strzeleckiej, p. Ewie Stefaniuk, p. Adamowi Jachimowiczowi, p. Jolancie Zacharczyk. Serdeczne podziękowania składamy również Rodzicom, którzy ofiarowali swoje słodkie wypieki, przepyszne sałatki oraz pomogli w przygotowaniach do balu. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy! 
 
Wszystkim Parafianom i Gościom na czas świętowania dzisiejszej niedzieli, na cały nadchodzący tydzień niech Pan błogosławi...
 
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach