Start arrow Wszystkie publikacje arrow NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA - 25. listopada 2007 roku
NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA - 25. listopada 2007 roku PDF Drukuj Email
  • Obraz Chrystusa KrólaDzisiejsza Niedziela Chrystusa Króla kończy rok liturgiczny. W następną niedzielę rozpoczyna się Adwent – okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. W Adwencie zapraszamy wszystkich do udziału w Mszach Świętych ku czci Matce Bożej czyli Roratach od poniedziałku do soboty o godz. 7.00.
  • W sobotę 2 grudnia wypada I-sza sobota m-ca. Zapraszamy na czuwanie modlitewne o godz. 20.00.
  • W dniach 7, 8, 9 grudnia br. odbędą się w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Plan rekolekcji wywieszony jest przy wyjściu z Kościoła. Zachęcamy i prosimy serdecznie wszystkich parafian do wzięcia udziału w tych chwilach zadumy i refleksji, a przede wszystkim prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty. Możliwość spowiedzi w piątek i w sobotę pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  • Codziennie o godz. 17.15 – Wypominki, podczas których odmawiany jest Różaniec Święty za tych zmarłych, których imiona podaliśmy na kartkach. Po Różańcu będzie Msza Święta listopadowa. Porządek wyczytywania wypominków wywieszony jest w gablocie w przedsionku kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie, gdyż tylko w taki sposób możemy pomóc naszym ukochanym zmarłym.
  • Dziękujemy mieszkańcom z ul. Kościuszki nr domów parzyste za przygotowanie kościoła na niedzielną Eucharystię oraz za złożone ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców ulicy Kościuszki nr domów nieparzyste. Sprzątanie rozpoczynamy o godz. 9.00.
  • Od przyszłej niedzieli będzie można zakupić opłatki na wigiliny stół. Zapraszamy po nie do zakrystii po każdej Mszy Świętej. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary pieniężne. Jednocześnie informujemy, że nikt nie został upoważniony przez nas do roznoszenia opłatków po domach.
Gościom i parafianom życzymy obfitości łask Bożych. Na czas zbliżającego się tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo!Zapowiedzi przedślubne:

Radecki Piotr Marcin, wolny, par. tut.
Maciejuk Anna, wolna, par. tut.
Zapowiedź druga
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach