Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 14 października 2007 roku
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 14 października 2007 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj VII Dzień Papieski, po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Dzisiaj Msza Święta i spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców o godz. 15.00. Obecność obowiązkowa!
  • Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. Przypominamy, że w tym miesiącu za publiczne wspólne odmawianie części Różańca Świętego można uzyskać odpust zupełny.
  • Dziękujemy mieszkańcom z ul. Świerczewskiego nr 49 za tak  liczne przybycie i przygotowanie kościoła na niedzielną Eucharystię oraz za złożone ofiary na kwiaty. Serdeczne Bóg zapłać!  W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego nr 51.
  • Dzisiaj przypada Dzień Nauczyciela. Z tej racji zapraszamy wszystkich nauczycieli zarówno pracujących czynnie jak i emerytowanych oraz pracowników Oświaty na Mszę Świętą i  spotkanie w poniedziałek, 15 października, o godz. 18.00. Życzymy wszystkim pedagogom i wychowawcom błogosławieństwa Bożego, nieustannych sukcesów wychowawczych, jak najzdolniejszych dzieci i ludzi młodych, wspaniałego zdrowia, dużo cierpliwości i nieustannej wdzięczności ze strony wychowanków i ich rodziców. Bóg Wam zapłać za wszelki podejmowany i niejednokrotnie niedoceniany trud włożony w wychowanie młodego pokolenia.
  • We wtorek, 16 października, przypada 29. rocznica wyboru Sługi Bożego Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne w intencji dziękczynnej za Jego posługę i o rychłą beatyfikację Ojca Świętego.  
  • W przyszłą niedzielę, 21 października, w Kościele Katolickim obchodzimy 81. Światowy Dzień Misyjny.
  • Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych bliskich zmarłych. Od przyszłej niedzieli będą wyłożone kartki na wypominki i na masze święte listopadowe w intencji naszych zmarłych. Będzie możliwość wzięcia kartek, wyraźnego wpisania imion polecanych modlitwom zmarłych i przyniesienia ich do kościoła. Zadbajmy o to, aby nie było takich osób zmarłych, za które się nikt nie modli. 
Parafianom i wszystkim gościom życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.
Szczęść Boże!
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach