Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 2 września 2007 roku
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 2 września 2007 roku PDF Drukuj Email
  • Spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 12.00.
  • Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Spowiedź dzieci od godz. 7.30. Msza Święta dla nich o godz. 8.00. Spowiedź młodzieży gimnazjalnej od godz. 8.45, a o godz. 9.00 Msza Święta, rozpoczynająca nowy rok szkolny. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy przekraczają szkolne progi po raz pierwszy.
  • W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek Miesiąca. W piątek, 7 września, odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Spowiedź dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych i młodzieży od godz. 17.00.
  • Ze względu na uroczystość odpustową sprzątanie kościoła odbędzie się w piątek po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy mieszkańców ulicy Mazurskiej nr 15. Dziękujemy natomiast mieszkańcom z pod nr 14 za liczne przybycie w sobotę i za złożone ofiary na kwiaty.
  • W sobotę, 8 września, Święto Narodzenia NMP, zwane w Polsce Matki Bożej Siewnej. W naszej parafii obchodzić będziemy uroczystości odpustowe połączone z dożynkami, dziękując za tegoroczne plony ziemi i kończące mozolną pracę rolników. Suma odpustowa o godz. 18.00. Dodatkowa Msza Święta o godz. 10.30. Serdecznie zachęcamy każdą wioskę do przyniesienia wieńca dożynkowego.   
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach