Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ ROK C - 26 sierpnia 2007 roku
UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ ROK C - 26 sierpnia 2007 roku PDF Drukuj Email
  • NMP obraz w RynieDzisiaj w naszej parafii przeżywamy odpust. Suma odpustowa o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.
  • Serdeczne "Bóg zapłać" dwóm paniom z ul. Mazurskiej nr 13 za posprzątanie kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców tej samej ulicy z bloku nr 14.
  • W sobotę, 1 września, przypada 68. rocznica wybuchu II wojny światowej. W tym dniu modlimy się za poległych w kampanii wrześniowej i za miliony pomordowanych podczas tej okrutnej wojny. Niech Pan przyjmie ofiarę ich życia.
  • W przyszłą niedzielę, 2 września, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 12.00.
  • Dekretem Księdza Prowincjała Prowincji Chrystusa Króla Księży Pallotynów Zdzisława Słomki SAC, z dniem 25 sierpnia wikariuszem w naszej parafii został mianowany Ks. Mirosław Serzycki SAC. Z wielką radością i bardzo serdecznie witamy nowego kapłana w naszej Wspólnocie i życzymy obfitych łask Bożych i opieki Matki Bożej Częstochowskiej w tej trudnej i jakże odpowiedzialnej pracy duszpasterskiej.
  • Dla dzieci i młodzieży zbliża się czas powrotu do szkół. Niech nowy rok szkolny zacznie się z Bogiem. Spowiedź dzieci w poniedziałek, 3 września od godz. 7.30. Msza Święta dla nich o godz. 8.00. Spowiedź młodzieży gimnazjalnej w poniedziałek od godz. 8.45, a o godz. 9.00 Msza Święta, rozpoczynająca nowy rok szkolny. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy przekraczają szkolne progi po raz pierwszy.

Naszym Parafianom i wszystkim Gościom, przebywającym jeszcze na wakacjach, życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa oraz wielu pogodnych dni na czas wypoczynku. Szczęść Boże!
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach