Start arrow Wszystkie publikacje arrow XX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 19 sierpnia 2007 roku
XX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 19 sierpnia 2007 roku PDF Drukuj Email
  • Do jutra można zgłaszać się na spotkanie młodych w Ołtarzewie w naszym Pallotyńskim Seminarium, które będzie 31 sierpnia i 1 września (piątek i sobota). Koszt wyjazdu 20 złotych. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy świętej.  
  • Serdeczne „Bóg zapłać” paniom: Masłowskiej Marii, Mitura Genowefie, Gwarda Danucie i Serafińskiej Irenie za posprzątanie w ubiegły poniedziałek posesji wokół kościoła przed procesją fatimską oraz pani Bielskiej Marioli za przygotowanie obrusu na ołtarz. Również dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej nr 12 za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców tej samej ulicy z bloku nr 13.
  • W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia, Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej - Odpust w naszej parafii.
  • Dekretem Księdza Prowincjała Prowincji Chrystusa Króla Księży Pallotynów Zdzisława Słomki SAC, Ksiądz Marian Łagód SAC został mianowany z dniem 24 sierpnia wikariuszem w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie. Dziękujemy Ks. Marianowi za 2 letnią posługę kapłańską w naszej wspólnocie, za Jego serce i ofiarną służbę. Bóg zapłać!

Naszym Parafianom i wszystkim Gościom, przebywającym na wakacjach, życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa oraz wielu pogodnych dni na czas wypoczynku. Szczęść Boże!   
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach