Start arrow Wszystkie publikacje arrow XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 11 sierpnia 2007 roku
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 11 sierpnia 2007 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  • W dniu dzisiejszym (niedziela) po Mszy świętej o godzinie 12:00 w naszym kościele odbędzie się koncert organowy p. Gijsa Van Schoonhovena z Holandii. Serdecznie zapraszamy wszystkich wrażliwych na piękno i kulturę. Po koncercie, przed kościołem, będzie możliwość nabycia płyt z muzyką organową w wykonaniu Mistrza. 
  • W poniedziałek, 13 sierpnia, przypada kolejna rocznica objawień fatimskich. Tego dnia porządek uroczystości przedstawia się następująco: o godz: 17:30 – Różaniec, o 18:00 Msza święta a tuż po niej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
  • W środę, 15 sierpnia, obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwane w Polsce świętem Matki Bożej Zielnej. Msze święte będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę, z dodatkową Mszą świętą o godz. 20:00. Tego dnia po każdej Eucharystii święcenie przyniesionych wianków.
  • Również 15 sierpnia w pobliskiej parafii pallotyńskiej w Szymonce obędzie się Odpust, połączony z festynem. Rozpocznie się on Mszą świętą o godz. 12.00. Szczegółowy program powieszony jest na drzwiach kościoła.
  • Także w środę, 15 sierpnia, na Odpust z okazji Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny do Świętej Lipki zapraszają Ojcowie Jezuici. Suma Odpustowa o godz. 11:00. Szczegółowy program obchodów powieszony jest na drzwiach kościoła.   
  • Serdeczne „Bóg zapłać” mieszkańcom ul. Mazurskiej nr 10 i 10a za liczne przybycie i posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców tej samej ulicy z bloku nr 12.

Wszystkim Gościom, przebywającym na wakacjach i naszym Parafianom, życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa oraz wielu pogodnych dni na czas wypoczynku. Szczęść Boże!   
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach