Start arrow Wszystkie publikacje arrow XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 5 sierpnia 2007 roku
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 5 sierpnia 2007 roku PDF Drukuj Email
Ogłoszenia duszpasterskie

  • Na prośbę Ks. Bpa Jerzego Mazura, naszego Ordynariusza i Caritas Diecezji Ełckiej, w dzisiejszą niedzielę, po każdej Mszy świętej, zbiórka pieniężna do puszek na rzecz ofiar trąby powietrznej, która dotknęła okolice Częstochowy i poszkodowanych w wypadku autokaru pod Grenoble we Francji. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” w imieniu wszystkich, którzy potrzebują naszego wsparcia.
  • Jutro, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Dodatkowa Msza święta będzie odprawiona o godz. 10.00.
  • Dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej nr 7 i 8A za przygotowanie kościoła na niedzielną liturgię i za złożone ofiary na kwiaty. Również dziękujemy pani Jadwidze Gers za upranie bielizny liturgicznej. W przyszłą sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Mazurskiej nr 10.
  • Młodzież zachęcamy do wyjazdu na spotkanie młodych w Ołtarzewie w dniach 31 sierpnia i 1 września (piątek i sobota). Zapisy na wyjazd autokarem w zakrystii. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia.

Wszystkim Gościom, przebywającym na wakacjach i naszym Parafianom, życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz wielu pogodnych dni na czas wypoczynku. Szczęść Boże!   
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach