Start arrow Wszystkie publikacje arrow XI Niedziela Zwykła 17. czerwca 2007 r.
XI Niedziela Zwykła 17. czerwca 2007 r. PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Parafialne

  • W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
  • Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa codziennie na godzinę 17:30.
  • 22 czerwca na godzinę 8:00 zapraszam dzieci i młodzież, nauczycieli i pracowników naszych szkół na mszę świętą dziękczynną z okazji zakończenia roku szkolnego.
  • Pragniemy podziękować panu Kazimierzowi Dąbrowskiemu, pani Elżbiecie Gryniewicz z dziećmi Moniką i Mateuszem oraz Ewelinie Draguńskiej i Pawłowi Chorzelowskiemu za posprzątanie kościoła.
  • Na przyszłą sobotę zapraszamy mieszkańców ulicy Mazurskiej blok nr 1 na godzinę 9:00.
  • W przyszłą niedzielę 24 czerwca w naszej parafii odbędzie się festyn parafialny pod hasłem: "Pallotti day", który rozpocznie się o godzinie 14:00. W programie przewidziane są: konkursy, zabawy, koncert zespołu "Silence", zabawa taneczna, konkurs wiedzy o naszym kościele, loterie fantowe, gry, konkursy rodzinne, grill, ciasta, lody, napoje i inne atrakcje. W dalszym ciągu liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, mięsa, pieczywa, napoi oraz fantów na loterię. Mile widziane są surówki. Prosimy o przyniesienie ciasta na dwie godziny przed festynem, czyli o 12:00 oraz podpisanie blach do ciast , które będzie można odebrać następnego dnia. Prosimy chętnych panów o zgłaszanie się do pomocy przy pracach związanych z technicznym przygotowaniem festynu.  Przed kościołem po każdej mszy świętej sporządzana jest lista darczyńców. Dokładny program festynu wywieszony jest przed kościołem oraz umieszczony na naszej stronie internetowej www.pallotynii.ryn.pl

Wszystkim parafianom i gościom życzymy bożego błogosławieństwa oraz wiele radości w nadchodzącym tygodniu.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach