Start arrow Wszystkie publikacje arrow X Niedziela Zwykła 10. czerwca 2007 r.
X Niedziela Zwykła 10. czerwca 2007 r. PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Parafialne

  • Młodzieńcze, tobie mówię, wstań. Trwa oktawa uroczystości Przenajświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie do Serca Pana Jezusa i procesjach Eucharystycznych które są odprawiane w naszym kościele po Mszy świętej wieczornej do piątku włącznie.
  • Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w przebieg procesji Bożego Ciała:
- tym,  którzy przygotowali ołtarze, m.in. Księdzu Marianowi z młodzieżą
- kołom żywego różańca
- straży pożarnej i policji za zapewnienie bezpiecznego przebiegu procesji
- dziękujemy paniom: Marii Masłowskiej, Annie Prościewicz, Krystynie Kicia, Danucie Gwarda za posprzątanie posesji przy kościele.
  • Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wallenroda za posprzątanie kościoła. Na następną sobotę zapraszamy mieszkańców byłego internatu.
  • Pani Jadwidze Gers dziękujemy tradycyjnie za wypranie i przygotowanie szat liturgicznych.
  • W  środę 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które odbędzie się o 17:30.
  • W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją zostanie odprawiona o godz 18:00. Przed mszą św. o 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  • Kierując się dobrem duchowym parafian i ze względu na to że w parafii obecnie jest tylko dwóch kapłanów, spowiedź odbywa się w dni powszednie od godz 17:40-17:55.
  • Silimy się z zamiarem zorganizowania festynu parafialnego, który miałby się odbyć 24 czerwca pod hasłem Pallottii Day, czyli Dzień Pallottiego. W programie przewidziane są, występy artystyczne,  gry i konkursy, koncert zespołu SILENCE z Otwocka, loteria fantowa, zabawa taneczna, grill, ciasto, napoje, lody itp. W związku z tym, zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Zgodnie ze zwyczajem lat poprzednich liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, wędlin, mięsa, pieczywa, napojów oraz fantów na loterię. Przed kościołem po każdej mszy św. życzliwe panie sporządzają listę darczyńców. Strategicznym celem festynu jest zebranie środków potrzebnych na organizację jubileuszu  naszej parafii, który jak dobrze wiemy, odbędzie się we wrześniu. Liczymy na solidarną pomoc bowiem parafia to nasza wspólne dobro.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach