Start arrow Wszystkie publikacje arrow Niedziela Wielkanocna 8 Kwiecień 2007 rok
Niedziela Wielkanocna 8 Kwiecień 2007 rok PDF Drukuj Email
  • Grób Pański 2007Chrystus Zmartwychwstał. Alleluja!. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask od Zmartwychwstałego i bogatych przeżyć duchowych na czas świąt.
  • Dziękujemy za pracę przy Grobie Bożym i Ołtarzu Wystawienia /Ciemnicy/ : Agnieszce Gryniewicz, Alicji i Barbarze Kutysz, Tomaszowi Iwaniukowi, Andrzejowi Gryniewicz, Tomaszowi Żelazek.   Państwu Czarneckim za udostępnienie i transport łodzi. Za dekorację kwiatami Pani Teresie Fijałkowskiej. Za pomoc techniczną dziękujemy Panom: Jerzemu Gryniewicz, Leszkowi Styczyńskiemu, Krzysztofowi Cybulowi, szczególne podziękowania kierujemy do Straży Pożarnej w Rynie za czuwanie przy Grobie Bożym i za pomoc techniczną. Ks. Dariuszowi i Ks. Marianowi za organizację techniczną i liturgiczną.
  • Jutro 9 IV / Poniedziałek Wielkanocny/ porządek Mszy Św. jak w niedzielę. Taca w dniu jutrzejszym zbierana będzie na potrzeby KUL.
  • W czasie Oktawy Wielkanocnej zapraszamy na Nowennę do Miłosierdzia Bożego przygotowującą nas do Niedzieli Miłosierdzia Bożego 15 IV. Początek nabożeństwa godz. 17.30.
  • W przyszły piątek jako,że wypada w Oktawie Wielkanocnej post od pokarmów mięsnych nie obowiązuje.
  • W Święto Miłosierdzia Bożego / niedziela 15 kwietnia/ zapraszamy wszystkie małżeństwa, które w miesiącu kwietniu obchodzą swoje jubileusze zawarcia małżeństwa na Mszę Św. o godz. 15.00.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach