Start arrow Wszystkie publikacje arrow V Niedziela Wielkiego Postu 25 marzec 2007 rok
V Niedziela Wielkiego Postu 25 marzec 2007 rok PDF Drukuj Email
  • Wszystkich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę Św. i spotkanie dziś o godz. 12.00.
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej zapraszają na Festyn Wielkanocny w dniu dzisiejszymod godz.  9.00. /Ciastka, kartki, ozdoby świąteczne i inne różności/. Miejsce kiermaszu -sala Św. Wincentego Pallotiego.
  • Uroczystość Zwiastowania Pańskiego została przeniesiona na 26 marca. Porządek Mszy Św. przedstawia się następująco: 7.00, 10.30, 18.00. Jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia.
  • Dzisiaj obchodzimy XV-tą rocznicę utworzenia Diecezji Ełckiej. Główne uroczystości dziękczynne odbędą się 26 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w Katedrze Ełckiej o godz. 11.00. Zapraszamy na Mszę Św. wieczorem 26 marca, podczas której będziemy dziękować Panu Bogu za dar jubileuszu.
  • W przyszły piątek 30 marca, odprawione będzie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po ulicach miasta Ryn. Początek nabożeństwa o godz.19.00 przy kościele, następnie przejdziemy ulicami Kościuszki, przekroczymy ul. Świerczewskiego, H. Sawickiej, Pl. Wolności, Traugutta, Cichą, Wallenroda , przekroczymy ul. Kopernika i zakończymy na ul. Kościuszki przy kościele. Prosimy zabrać ze sobą lampiony. Jednocześnie informujemy, że Nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 17.30  w tym dniu w kościele nie będzie. Natomiast o 16.30 będzie odprawione nabożeństwo dla dzieci. Bardzo prosimy o liczny udział poszczególnych stanów/ ojców, matek, grupy zawodowe, młodzież, Straż Pożarną/.
  • Za tydzień 1 kwietnia, będziemy obchodzić Niedzielę Męki Pańskiej / Palmową/. Przed każdą Mszą Św. będziemy święcić palmy. Główna Msza Św. z konkursem na najładniejszą palmę, będzie odprawiona o godz. 10.30.
  • Dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika : Teresie Kozielskiej, Małgorzacie Dziokan, Zdzisławie Stasiak, Elżbiecie Kowalewskiej, Halinie Olejarczyk, Jolancie Przymorskiej, Jolancie Guz, Jolancie Amelańczuk  za posprzątanie kościoła, oraz za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Na następną sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Kopernika od nr.2a do nr. 20.
  • Ofiary pieniężne na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do skarbonki przy Obrazie Jezusa Miłosiernego lub osobiście w zakrystii.
  • W dniu wczorajszym grupa dzieci z naszej parafii uczestniczyła w Misterium Męki Pańskiej w Seminarium Księży Pallotynów w Ołtarzewie. Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Junko za zorganizowanie pielgrzymki oraz Rodzicom za pomoc.
  • Dzisiejszej nocy nastąpiła zmiana czasu z zimowego na letni. Zegarki przesuwamy o jedną godzinę do przodu
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach