Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV Niedziela Wielkiego Postu
IV Niedziela Wielkiego Postu PDF Drukuj Email
  • W ubiegłym tygodniu /w środę 14 marca/ zakończone zostały rekolekcje wielkopostne dla uczniów Szkół Podstawowych z Rynu i Skop oraz dla uczniów Gimnazjum z Rynu. Dziękujemy Gronu Pedagogicznemu za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu tych rekolekcji.  Uczniom ze Szkoły Podstawowej i Pani Krystynie Junko, uczniom z Gimnazjum, Ks. Dariuszowi i Ks. Marianowi za oprawę liturgiczną składam serdeczne Bóg zapłać. Szczególne podziękowania składamy Panu Kazimierzowi Polewaczyk, który przez cały czas rekolekcji dowoził dzieci ze Skop.
  • W dniu dzisiejszym kończymy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych i młodzieży. Bogu dziękujemy za ten święty czas. W imieniu całej parafii dziękujemy Ks. Wojciechowi Chmieleckiemu SAC za prowadzenia nas drogami powołania do świętości. Życzymy wielu łask Bożych w pracy duszpasterskiej.
  • Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym parafianom, którzy pomogli nam przy sprawnym przebiegu rekolekcji. Panu Piotrowi Czejdo za śpiewy liturgiczne, za artykuły do kuchni dziękujemy: Państwu Szulc, Trawa, Lemańskim, Szlaskim, Drężek, Gryniewicz, Bujwid, Zofii Żebryk, Szymanek, Kuklis. Szczególne Bóg zapłać kierujemy do Pań: Marioli i Adzie Bielskim, za pomoc w kuchni.
  • Zaproszenie na otwarcie apteki Św. Brunona w Giżycku
  • W nadchodzącym tygodniu będziemy obchodzić 40 Tydzień Modlitw O Trzeźwość Narodu. Chcemy szczególnie zaprosić w piątek na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które odprawimy w intencji osób, które mają problem z alkoholem a także ich rodziny.
  • Wszystkich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy Na Mszę Św. i spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej zapraszają na Festyn Wielkanocny w dniu 25 marca od godz.  9.00. /ciastka, kartki, ozdoby świąteczne i inne różności/. Miejsce kiermaszu -sala Św. Wincentego Pallotiego.
  • Przypominamy, że do nabycia są Paschałki Wielkanocne w cenie 5 zł.

Życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu i dobrych owoców po rekolekcjach.

 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach